Přípravy na zahájení 49. ročníku MFF Karlovy Vary finišují. Položen byl červený koberec

V hotelu Thermal probíhá hlavní část MFF Karlovy Vary. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czV hotelu Thermal probíhá hlavní část MFF Karlovy Vary. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

Karlovy Vary - Přípravy na zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech pokračují. Město se obléká do slavnostního hávu, ve stanovém městečku na Rolavě se budou poprvé prodávat také vstupenky.

Reklama

U hotelu Thermal jsou již položeny červené koberce. Připravenyjsou  i všechny kinosály s digitální, tlumočnickou a titulkovací technikou.

Připraveno je i stanové městečko na Rolavě. Pro baťůžkáře je letos přichystaná novinka, mohou si na pokladně koupit lístky na festival.

Festival začíná v pátek 4. července a o lístky na filmové projekce je už teď velký zájem. Internetový předprodej vstupenek skončil během necelých deseti minut. Diváci si zarezervovali deset tisíc lístků.

Další lístky budou k dispozici v hlavních pokladnách karlovarského hotelu Thermal. Otevřou se ve čtvrtek 3. července 2014 v 9 hodin ráno.

Hlavní hvězdou letošního festivalu bude Mel Gibson, který převezme Křišťálový glóbus.Herec, režisér a producent uvede na slavnostním zahájení festivalu svůj zatím poslední režisérský opus, mystické historické drama Apocalypto.

ČTĚTE:  O MFF Karlovy Vary je i letos velký zájem. Tisíce vstupenek byly prodány během pár minut

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře