Skiareály v Krušných horách nabídnou přeshraniční jízdenky

Skiareál na Klínovci. Foto: KarlovyVary.czSkiareál na Klínovci. Foto: KarlovyVary.cz

Karlovarský kraj - Přeshraniční propojení lyžařských areálů i zcela nový areál na Plešivci nabídnou v Krušných horách. Provozovatelé mírně zdraží skipasy.

Reklama

Propojení Klínovce a Fichtelbergu slibují provozovatelé na české i německé straně Krušných hor. Nově vzniklý InterSkiregion Fichtelberg - Klínovec tak nabídne celkem 27 kilometrů sjezdových tratí. Nově bude také mezi oběma vrcholy pendlovat autobus, který bude jezdit zdarma každou hodinu. Základní ceny skipasů Klínovec letos měnit nebude.

Ski Centrum Bublava se chce profilovat jako rodinný. Zároveň i tady je naplánováno propojení s německým Schöneckem. Od třídenní permanentky budou skipasy platit v obou lyžařských areálech.

Areál Boží Dar Neklid v sezóně 2013 - 2014 nabídne novou slalomovou trať, která se zkoušela už loni. Mírně ale zřejmě zdraží jízdenky. Úplně nový areál vznikl na Plešivci. K dispozici budou tří lanovky. Přáním provozovatelů je otevřít areál před Vánocemi.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok

Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená
Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět! Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět!
Kdo vede kandidátky do sněmovny na západě Čech? Kdo vede kandidátky do sněmovny na západě Čech?


Komentáře