V chebské průmyslové zóně chce nový investor zaměstnat 60 lidí

Podepsání smlouvy investora s vedením města Cheb. Foto: archiv Město ChebPodepsání smlouvy investora s vedením města Cheb. Foto: archiv Město Cheb

Cheb - Firma HSV Packaging and Insulation Czech chce v průmyslové zóně u Chebu zaměstnat 60 lidí. S městem společnost podepsala smlouvu o koupi potřebných pozemků.

Reklama

"Společnost zde chce vybudovat závod na výrobu produktů z expandovaného polypropylenu. Výrobcem základní suroviny je jeden z prvních podniků umístěných v průmyslovém parku JSP  - International," sdělila mluvčí Chebu Simona Liptáková.

"Pracovní uplatnění by zde mohlo najít okolo 60 zaměstnanců především s vyšší kvalifikací. Výroba by měla být zahájena nejpozději v roce 2016," upřesnila..

Jednání o rezervační smlouvě probíhají s firmou Eberspacher, která vyrábí a distribuuje klimatizace. Jednání město Cheb ve  i s firmou Deufol, která je výrobcem dřevěných obalů.

"S ohledem na velký zájem investorů už město začíná připravovat infastrukturu  pro další rozšíření průmyslového parku o více než 17 hektarů pozemků, které město již dříve vykoupilo. Tím bude celá lokalita vymezená rychlostní silnicí R6 a komunikací u Dolních Dvorů obsazena," dodala Simona Liptáková.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře