V Plzni budou živé hospody. V rámci Evropského hlavního města kultury 2015

Plzeň 2015. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czPlzeň 2015. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

Plzeň - Aby četní návštěvníci Evropského hlavního města kultury odjížděli s dobrým pocitem a hezkými zážitky. Takový je cíl výzvy směřované na provozovatele hospod, restaurací, barů a klubů, které společnost Plzeň 2015 oslovuje s nabídkou zapojení do akce s trefným názvem „Živá hospoda“. Podniky se mohou hlásit do 5. ledna 2015.

Reklama

„Vedle již naplánovaných kulturních akcí chceme zajistit, aby po většinu dní v týdnu našel návštěvník v centru Plzně alespoň jeden podnik s živým hudebním programem zdarma. Plzeňské hospody jsou pojem, většina návštěvníků bude chtít jejich atmosféru nasát a živé hraní jim zážitek zpestří,“ vysvětluje ředitel marketingu Plzně 2015 Radek Auer.

Co účastí podniky získají? Publicitu v rámci programu Evropského hlavního města kultury a finanční příspěvek 2 tisíce Kč na úhradu honorářů účinkujících. Volba účinkujících i celá organizace zůstává na provozovateli, není omezena žánrově ani jmény konkrétních interpretů. Koncepce není však určena na podporu standartních koncertů, podniky budou motivované obsadit kulturně méně vytížené termíny v roce.

Pro výzvu platí následující pravidla:

  1. Na každý den poskytne Plzeň 2015 jen jeden příspěvek jednomu podniku, který se přihlásí jako první.
  2. V první fázi se obsazují data v prvním pololetí 2015 – od 19. ledna 2015 do 30. června 2015
  3. Každý, kdo se do akce chce zapojit, pošle do 5. ledna 2015 18.00h na adresu krokodyl@plzen2015.cz email, kde uvede název restauračního zařízení, základní informace o něm (typ zařízení, kapacita, zda vaříte apod.) Zároveň uvede prvních deset termínů, o které má v roce 2015 zájem. Prozatím nemusí vyplňovat konkrétní interprety.
  4. Termín bude přidělen prvnímu zájemci, který o něj projeví zájem. Následně budou všichni informováni, kolik termínů jim bylo přiděleno a umožněno vybrat si do počtu deseti další termíny.
  5. Po tomto prvním kole budou opět všem nabídnuty zbylé termíny k dokrytí.
  6. Takto se bude postupovat, dokud nebudou naplněny všechny termíny.
  7. Následně bude s každým provozovatelem uzavřena jednoduchá smlouva. Podmínkou pro vyplacení příspěvku bude včasné dodání informací o koncertu (do 5. dne předchozího měsíce) a dodání jednoduchého reportu o akci (fotka plus 2-3 věty, obojí e-mailem)
Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře