V západních Čechách si policie posvítila na kamiony a autobusy. Hledala migranty

Policejní auto, ilustrační foto. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czPolicejní auto, ilustrační foto. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

ZÁPADNÍ ČECHY - Velkou bezpečnostní akci provedli policisté na západě Čech. V neděli (30.7.2017) si posvítili nejen na šoféry autobusů, ale také kamionů.

Reklama

Celorepublikový zátah provedli policisté s cílem zkontrolovat profesionální řidiče a případně objevit nelegální převážení migrantů na českém území.

Řidiči autobusů převážející například turisty k moři byli v hledáčku policistů. Ti se rovněž zaměřili na povinné přestávky řidičů i technický stav autobusů.

To samé platilo u kamionů. Přestože v neděli jezdit nemohou, výjimku mají ty, které převážejí potraviny. Právě na jejich uskladnění a způsob přepravy se zaměřila veterinární správa, která sama od sebe kamiony zastavovat a kontrolovat nemůže.

Zároveň byla policejní akce zameřena i na kontrolu případného převozu nelegálních migrantů. Obvyklé bylo, že cestující v autobusech museli ukázat doklady totožnosti.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Česko

Poslední šance jít na koupaliště. Ve středu horko, o víkendu se ochladí Poslední šance jít na koupaliště. Ve středu horko, o víkendu se ochladí
Prezidenta si zvolíme v polovině ledna 2018 Prezidenta si zvolíme v polovině ledna 2018
Silné bouřky v západních Čechách utnou vysoké teploty Silné bouřky v západních Čechách utnou vysoké teploty

Zelené autobusy útočí na žluté. Vydělají na tom i Západočeši? Zelené autobusy útočí na žluté. Vydělají na tom i Západočeši?
Policie žádá Sněmovnu o vydání Babiše a Faltýnka. Kvůli kauze Čapí hnízdo Policie žádá Sněmovnu o vydání Babiše a Faltýnka. Kvůli kauze Čapí hnízdo
Co ještě Evropská unie nařídí? Zatím nové označení benzínu a nafty Co ještě Evropská unie nařídí? Zatím nové označení benzínu a nafty


Komentáře