Výměna Plzeňských karet bude zahájena v únoru 2015

Tramvaj v Plzni. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czTramvaj v Plzni. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

Plzeň - Výměna Plzeňské karty s platností na pět let se bude týkat pouze těch držitelů, kteří si pořídili svou kartu v období od května roku 2004 do května 2011. Na těchto kartách není vytištěna doba platnosti a garantovaná životnost většiny z nich již byla výrazně překročena.

Reklama

Výměna karet bude rozložena do více let a bude prováděna v dávkách podle pořadových čísel karet, a to od nejnižšího čísla Plzeňské karty. Informovaly o tom Plzeňské městské dopravní podniky.

Na každou číselnou řadu budou vyhrazeny 2 měsíce. Žádost lze podat na obou Zákaznických centrech PMDP - na Denisově nábřeží i Klatovské třídě. Vyzvednutí Plzeňské karty bude možné pouze na Denisově nábřeží, uvedl dopravce na svém webu.

Další novinkou je možnost si pořídit jízdenku také pomocí bankovní karty přímo ve vozech. Služba doplní papírové a sms jízdenky a také Plzeňskou kartu, kterou lze využívat buď pro předplatné, nebo jako elektronickou peněženku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře